time

Çalışma Saatleri / 7 Gün 09:00 - 20:00

phone

Telefon 02163249898 / 0532 6027068

Hakkımızda

Evcil Dostum Veteriner Kliniği

Kliniğimiz Esatpaşa Mahallesi , Fatin Rüştü Zorlu Caddesi , No:79 Ataşehir /İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Veteriner kliniğimiz müstakil binada bir işletme olup , güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmekte ve korunmaktadır.

Hasta sahipleri için hem klinik içinde, hem de bahçemizde bekleme alanları bulunmaktadır.

Petshop bölümümüz klinik bölgesinden tamamen izole ve ayrıdır. Avrupa normları özelliğindedir.

Günümüz ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş veteriner kliniğimizde evcil hayvanların hastalıkları ile ilgili teşhis açısından son sistem cihazlar kullanılmaktadır.

Çok detaylı ve özel testler anlaşmalı olduğumuz Veteriner Laboratuvarında yapılmaktadır. Dna ve Genetik testleri ile ilgili yurt dışında çalıştığımız anlaşmalı laboratuvar bulunmaktadır.

Randevulu sistem ile çalışan veteriner kliniğimizde hastalarımızın tüm kayıtları hem dosya hem de bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

Veteriner kliniğimiz , tam donanımlı bir muayenehane salonu ( Röntgen , Ultrason , Cr Cihazı , Biyokimya Cihazı , İdrar Analiz Cihazı ) donanımlı ikinci bir muayenehane salonu ( Röntgen , İdrar Analiz Cihazı , Biyokimya Cihazı ) Bekleme Salonu , Laboratuvar , Evcil Hayvan Yıkama ve Bakım Bölümü , Petshop , Hekim Odası ( Toplantı Salonu ) Operasyon Salonu , Görevli Odası , Yatar Hasta bölümlerinden oluşmaktadır.

Veteriner Kliniğimiz E- Reçete sistemini kullanmakta olup , kullandığımız evcil hayvan karneleri ivho onaylı karnelerdir .

İş güvenliği açısından , iş güvenliği denetleme firması ile çalışılmaktayız.

Tarım bakanlığı tarafından çok beğenilen kliniğimiz içerik ve yerleşim planı açısından örnek klinik statüsünde yer almaktadır. 

                           İlker Örkmez Veteriner Hekim  

 

E-Bülten